Technologia

Domy HOME4me budowane są z wysokiej klasy materiałów. Już na etapie projektowania dbamy o wszystkie detale, tak aby zapewnić gwarancję komfortowej eksploatacji. Naszym największym priorytetem jest kontrola jakości na etapie produkcji i montażu, czego rezultatem jest solidny dom na długie lata.

Łatwość formowania
Technologia HOME4me jest oparta na powtarzalnych modułach, które można ze sobą z łatwością łączyć w dowolnej konfiguracji. Specjalnie zaprojektowany system daje praktycznie nieograniczone możliwości kreowania przestrzeni.
Kompleksowe wykonanie
Dla tych z Państwa, którzy szukają kompleksowych rozwiązań, firma HOME4me oferuje gotowe domy. Dostarczamy konstrukcję budynku wraz z instalacjami, który jest wykończony w środku i na zewnątrz.
Wysoka jakość
Do produkcji domów HOME4me używamy materiałów wytwarzanych przez wiodących na rynku producentów. Odpowiedni dobór wykorzystanych technologii i precyzja ich wykonania to gwarancja wysokiej jakości.
Indywidualne podejście
Dbając o pełną satysfakcję klientów, zapewniamy możliwość indywidualnego skonfigurowania produktu w ramach naszej oferty. W przypadku niestandardowych rozwiązań, nasi doradcy, przy współpracy z zespołem konstruktorów i architektów, wypracują rozwiązanie szyte na miarę Twoich potrzeb.
Skrócony czas realizacji
Każda budowa to długi i skomplikowany proces, który potrafi trwać wiele miesięcy. Wybierając HOME4me klienci zyskują oszczędność czasu i mogą się cieszyć swoim wymarzonym domem zamiast koncentrować się nad rozwiązywaniem kolejnych problemów związanych z prowadzeniem inwestycji.
Mobilność
Produkty oferowane przez naszą firmę zapewniają nie tylko łatwy transport i montaż, ale również w przyszłości dają Państwu możliwość zmiany ich lokalizacji. System HOME4me to mobilny system domów gotowych.
Bezpieczeństwo
Wszystkie materiały wykorzystywane przez naszą firmę posiadają certyfikaty, aprobaty techniczne, atesty higieniczne oraz odpowiednią klasyfikację ogniową. Nasi pracownicy wykonujący prace montażowe posiadają niezbędne uprawnienia i duże doświadczenie.

Transport i montaż

Prosty i tani fundament

Dzięki wykorzystaniu lekkiej i sztywnej konstrukcji domy HOME4me nie wymagają ław fundamentowych. Rekomendujemy wywiercenie i zalanie pali betonowych do granicy przemarzania gruntu lub jego ustabilizowanie do tej głębokości i ułożenie bloczków M6 na tak przygotowanej powierzchni.

Bez ograniczeń w transporcie

Moduły domów wykonane w systemie HOME4me są lekkie, a ich wymiary dostosowane do norm standardowych jednostek transportowych. Sam montaż odbywa się przy użyciu małego dźwigu (nawet typu HDS).